کلیپ جمع شدن مردم و طرفداران بدوره محمدرضا گار در مجموعه الماس و پارکینگ باشگاه سام فیت

تاریخ دوم فروردین 1400

دوستان امروز دوم فروردین هزار و چهارصد من رفتم مجموعه الماس دیدن رضا گارمون. فقط میخاستم مطمعن بشم که پست تبریکات شما عزیزان رو برای تولدشون دیدن که تایید کردن پست وبمونو دیدن و خیلی از شما عزیزان تشکر کردن. کلیپ هم گرفتم فقط بخاطر شماها کلیپ گرفتم که از پستهای تکراری خسته نشین. چند نفر گاریه دیگه هم بودن که با خانواده هاشون اومده بودن که مجبورم کلیپها رو برش بدم راستش فکر نمیکنم درست باشه اون تیکه ها رو براتون بزارم. همینقدرم چند نفری که تو کلیپ دیده میشن ازشون عذرخاهی میکنم. سعی میکنم از توی کلیپهایی که گارمون در حال سلفی گرفتن هستن براتون اسکرین شات بگیرم بزارم.

باشگاه طرفداران محمدرضا گار

استوریهای اینستاگرامی محمدرضا گلزار جمعه 14 اذر 99 پشت صحنه سریال گیسو

کلیپ نحوه فیلمبرداری جر و بحث سهیل و گیسو

عکسهایی از پشت صحنه و اتاق گریم سریال گیسو با حضور محمدرضا گلزار

کلیپهای اینستاگرامی از جشن پایان فیلمبرداری سریال گیسو

با اتمام در فاز اول؛ «گیسو» به پایان فیلمبرداری رسید

کلیپهای کنسرت محمدرضا گلزار و بند ریزار در کیش ششم اسفند 99

خبر خوش از سریال گیسو: تاریخ اغاز اکران نمایش خانگی سریال گیسو سیزدهم اسفند 99 اعلام شد

کلیپ ,دوم ,باشگاه ,  ,الماس ,دیدن ,محمدرضا گار ,دوم فروردین ,مجموعه الماس ,باشگاه سام ,فیت تاریخ ,بدوره محمدرضا گار ,طرفداران بدوره محمدرضا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

panjarehchoobim گل من گلی موتور آسانسور گالری عکس انگشتر فیروزه خبرنامه جامع تخصصی برنامه نویسی و سئو خرید اینترنتی گرافیک رایانه ای سایت ری لاو صادق شکاری مطالب اینترنتی